Uber

Uber

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,338
  • DOSYA BOYUTU 7.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Uber Technologies

Uber ile gitmek istediğiniz bir yere lüks araç ve özel şoförle rahatlıkla gidebilirsiniz.

Özel arabayla seyahat etmeyi sevenler için muhteşem bir uygulama olan Uber bugünden itibaren Türkiye'de hizmet vermeye başladı. Uber ile istediğiniz bir yere gitmek için Android cihazınız üzerinden özel şoföre sahip lüks araçlar çağırabilirsiniz. Çağırdığınız bu araç ile gitmek istediğiniz yere keyifli bir yolculuk yapmak sizin elinizde.

30 ülkede ve 130'dan fazla şehirde hizmet veren Uber sadece özel araç değil aynı zamanda taksi çağırmak istediğinizde de yardımınıza koşuyor. Uygulama üzerinden taksi çağırdığınızda beklemeden hızlı bir şekilde size taksi yönlendirmeyi iddia eden bu uygulama ödeme seçenekleriyle de oldukça gelişmiş. Sizin hizmetinize sunulan  aracın ödemesini Paypal, Google Cüzdan, Kredi Kartı ve Nakit olarak yapabilirsiniz.

Türkiye'de ilk olarak UberBLACK hizmetini devreye sokan Uber, zamanla diğer hizmetleri içinde geliştirmeler yapacaktır. UberBLACK hizmeti ise lüks araç çağırmaya yarayan bir servis. Ülkemizde yeni hizmet vermeye başladığı için belirli bir süre "MERHABA" kodu ile 50Tl'lik indirime sahip olabilirsiniz.

Diğer ülkelerde eylemlere yol açan Uber bakalım ülkemizde nasıl bir tepkiyle karşılanacak. Ücretlendirme konusunda ise kilometre başına ortalama 3 TL ödediğiniz konusunda söylentiler var.

Aşağıda Uber tarzı taksi çağırma uygulamasına göz atabilirsiniz.