UCCW

UCCW

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 248
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VasuDev

UCCW uygulamasını kullanarak Android'inizin ana ekranındaki widgetları kişiselleştirebiliyorsunuz.

UCCW uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarının ana ekranlarını daha güzel görünen ve özel bir şekilde kullanmalarını sağlayabilen bir widget uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve neredeyse sınırsız bir kişiselleştirme imkanına sahip olan uygulama, böylece ekranınızın tamamen size özel olmasını sağlayabiliyor.

Ana ekran üzerinde yer alan saat, tarih, hava durumu, bildirimler gibi pek çok öğenin bir widget olarak yerleştirilmesine olanak tanıyan ve tema desteği ile bu widgetların özelleştirilmelerine izin veren uygulama, bağımsız geliştiricilerin hazırladıkları temalar ve kendi yapabileceğiniz ek ayarlar sayesinde daha da özel bir hale geliyor.

Sadece tarih ve saat gibi standart öğeler değil, gelen çağrılar, mesaj adedi, e-postalar ve alarmlar gibi bilgileri gösteren widgetlar da yaratabileceğiniz UCCW uygulaması, bu işlevleri gerçekleştirirken sistem kaynaklarını da oldukça verimli bir şekilde kullanıyor ve mobil cihazınızı yormadan sunumuna devam ediyor.

Bir widgetı ekranınıza yerleştirmeden önce uygulamanın içerisinden onu inceleyebiliyor ve işlemler sonucunda nasıl görüneceğini belirleyebiliyorsunuz. Elbette yerleşimden sonra da özelleştirmelere devam ederek ince ayarlamalar yapmanınz da mümkün olduğunu belirtmek gerek. Lakin mobil cihazınızda bir uygulama sonlandırıcı kullanıyorsanız, bu sonlandırıcı uygulamaya UCCW'yi bir istisna olarak eklemeyi unutmamalısınız. Aksi taktirde hafıza tüketmemesi için UCCW devamlı olarak diğer temizlik uygulaması tarafından kapatılacaktır.

Android'inin tüm kişiselleştirme olanaklarından faydalanmak isteyen kullanıcılar kesinlikle denemeden geçmesinler diyebilirim.