Car Driving Simulator APK

Car Driving Simulator APK

kullanıcı

Ultimate Car Driving Simulator APK Android oyunu sürüş simülatörü severlerin dikkatini çekiyor. Araba oyunları APK arayanlara bu ücretsiz oyunu tavsiye ederiz.

Car Driving Simulator APK, sadece Android değil, mobil platformdaki en kaliteli grafiklere sahip araba sürme oyunu.

Hızlı araba yarışı oyunlarından daha çok simülasyon tarzında gerçeğe yakın araba oyunlarını seviyorsanız, Ultimate Car Driving Simulator APK tavsiye ederim. Araba simülatörü araba oyunu APK indirme seçeneğiyle sizlerle!

Car Driving Simulator APK İndir

Car Driving Simulator Android sürüş simülatöründe Need For Speed yarış oyunundaki gibi şehri serbestçe geziyor, dilerseniz yarışlara katılıyorsunuz. Gerçekçi sürüş fizikleri, gerçek araba sesleri, sınırsız özelleştirme, devasa bir şehir ile mobildeki en iyi araba oyunlarından biri diyebilirim. Üstelik indirmesi de oynaması da ücretsiz ve fazla yer kaplamıyor.

Yarış arabaları, off-road araçları, SUV, klasik arabalar, kamyonlar ve daha birçok farklı aracı kullandığınız simülasyon oyunu lakin diğer sürüş simülasyon oyunlarından oldukça farklı.

Şehir veya çölde dilediğiniz hızda, kurallara uyma zorunluluğu olmadan tur atmak dışında yarışlara katılıyorsunuz. NFS’deki gibi şehri gezdikçe göreceğiniz renkli noktalara girerek yarışa dahil oluyorsunuz. Yarışlarda elde ettiğiniz başarı size para kazandırıyor. Paranızı da ya yeni arabaları denemek ya da mevcut arabanızı yenilemek için harcıyorsunuz.

Ultimate Car Driving Simulator APK Oyun Özellikleri

  • Gerçek sürüş fizikleri
  • Sınırsız özelleştirme
  • Açık dünya haritası
  • En iyi ses efektleri
  • En iyi grafikler
  • Sınırsız araba

Gelişmiş araç sürüş fizik motoruyla Car Driving Simulator, mobil cihazlarda en iyi araba sürme deneyimini yaşatmak için gerçekçilik ve eğlenceli sürüş fiziğini birleştiriyor. Araba oyunları APK aramasında ilk sıralarda çıkmasına şaşırmamak gerek. Yarış arabalarından arazi SUV’larına her türlü aracın kendi fiziği var.

Kendi arabanızı yapabilir ve tarzınızı diğer oyunculara gösterebilirsiniz. Sayısız diyebileceğim vinilden araba parçalarına kadar bu oyunda kendi hayalinizdeki arabayı yapabilirsiniz. Her şey hayal gücünüzle sınırlı. Özelleştirme seçeneklerine şaşıracaksınız.

Açık dünya gerçekten devasa. Harita, araba sürüş becerilerinizi test etmek ve en iyi oyun deneyimini sağanak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmış. Şehirlerden çöllere Ultimate Car Driving Simulator, son derece detaylı bir ortama sahip ve sanırım mobildeki en büyük açık dünya haritasıyla geliyor.

Sadece sürüş değil sesler de oldukça gerçekçi değil mi? Tüm sesler gerçek arabalardan alınmış. En güçlü yarış arabasının sesinden offroad motorlarına her aracın gerçek yarış araçlarından kaydedilmiş kendine özel sesi var.

Ultimate Simulator, gelişmiş grafik motorunun yardımıyla mobil cihazlardaki en gerçekçi grafikleri ve en derin 3 boyutu sunuyor. Arabaları gerçeklerinden ayırt etmek epey zor.

Yarış arabaları, arazi araçları, SUV’lar, modifiyeli arabalar, Amerikan arabaları, kamyonlar… Bu oyunda inanılmaz bir araç çeşitliliği var. Favori aracınızı seçin ve devasa açık dünya haritasında özgürce gezinin.