Ultralingua Dictionaries

Ultralingua Dictionaries

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 73
  • DOSYA BOYUTU 24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ultralingua, Inc.

Ultralingua Dictionaries uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli sözlük uygulamaları arasında yer alıyor.

Ultralingua Dictionaries uygulaması, pek çok yabancı dilde yer alan sözcüğü kolayca İngilizce'ye çevirebileceğiniz bir sözlük uygulaması olarak yayınlanmış ve Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Her ne kadar şimdilik Türkçe dil desteğine sahip olmasa da içerisindeki diğer dillere ait sözlüklerin tüm dünyada tanınmış popüler sözlükler olmaları onu oldukça kullanışlı hale getiriyor diyebilirim.

İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Çince, Latince, Lehçe, Norveççe ve Esperanto dillerinde sözlükleri içerisinde bulunduran uygulama, aynı zamanda uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanırsanız rakamları tercüme etme ve fiil çekimlerini görme konusunda da yardımcı oluyor. Ücretsiz baz versiyonu maalesef sadece kelimeler konusunda yardımcı olabiliyor.

Yazmaya başladığınız anda hangi kelimeleri kullanabileceğinizi karşınıza çıkaran uygulama, yanlış yazılan kelimelerin de doğru hallerini tahmin ederek sonuçları ortaya koyuyor. Argo, deyim ve bölgesel değişimleri de içerdiği için desteklenen dillere ait neredeyse tüm tercüme ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz bir araç olarak görevini yerine getiriyor.

Önceden aranan kelimelerin tarihçede durması ve fontlar üzerinde değişiklikler yapabilmek de ekstraları arasında bulunuyor. Eğer İngilizce ve diğer diller arasında kelime çevirilerini yapacak kaliteli bir sözlük uygulaması arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmeyin.