Üniversite Öğrenci Sistemi

Üniversite Öğrenci Sistemi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 54
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Raptiye Yazılım

Üniversite Öğrenci Sistemi, Türkiye'deki üniversitelerde okuyan öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği bir Android öğrenci sistemine giriş uygulaması.

Üniversite Öğrenci Sistemi, Türkiye'd bulunan üniversitelerin öğrenci sistemlerine kolay ve hızlıca giriş yapabilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Üniversiteler ile resmi olarka ilgisi bulunmayan uygulama Türkiye'de bulunan tüm üniversitelerin öğrenci sistemlerine girişinizi kolaylaştırarak hızlandırıyor.

Sade ve şık bir arayüzü bulunan uygulama üzerinde okuduğunuz üniversiteyi seçerek dilediğiniz öğrenci işlemini rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Üniversite seçimi yaptıktan sonra öğrenci numaranızı ve şifrenizi de girerek okulunuzun sistemine uygulama üzerinden erişim sağlamanız mümkün. Sadece kendi öğrenci işlemlerinizi için değil, arkadaşlarınızın ve tanıdıklarınızın da bilgilerini girerek uygulama üzerinden gerekli işlemleri yapabilir ya da notlarına bakabilirsiniz.

Arkadaşlarınızdan aile bireylerinize kadar herkesin kullanabileceği uygulama içerisinde tüm üniversiteler bulunuyor. Eğer bu tür bir uygulamanın size yararlı olacağını düşünüyorsanız hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.