Uphill Oil Truck Driving 3D

Uphill Oil Truck Driving 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 78
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VascoGames

Uphill Oil Truck Driving 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tır simülatörüdür

Uphill Oil Truck Driving 3D eğer gerçekçi bir kamyon simülatörü oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir benzin tankeri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğinizbir tır simülatörü olan Uphill Oil Truck Driving 3D'de bizi zorlu bir sürüş testi bekliyor. Oyunda temel olarak benzin taşıyarak para kazanmaya çalışan bir şöförün yerine geçiyoruz. Fakat bu iş bir hayli zorlu bir iş; çünkü asfalt kaplı yollarla donatılmış şehirlerin yerine zorlu arazi şartlarına sahip kırsal alanlarda benzin taşıma işini gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bunun için de hem dikkatli, hem de hızlı bir şekilde aracımızı yönlendirmemiz gerekiyor.

Uphill Oil Truck Driving 3D zamana karşı yarıştığımız bir oyun. Oyunda benzin tankerimizi çalıştırdıktan sonra bize verilen rota boyunca ilerlemeli, kontrol noktalarını geçerek taşıdığımız benzini hedef noktaya ulaştırmalıyız. Biz aracımızı kullanırken zaman sürekli geriye doğru sayıyor. Bir yandan da dar patikalardan, köprülerden ve dik yokuşlardan aracımızı geçirmeye çalışıyoruz.

Uphill Oil Truck Driving 3D içerisinde farklı benzin tankerlerini kullaanbilmekteyiz. Görevlerden para kazanarak yeni tankerler satın alabiliyoruz. Oyunun ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.