Uprising Empires

Uprising Empires

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,833
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Targa Games

İçlerinde Türklerinde bulunduğu 4 farklı medeniyetten birisini seçerek ücretsiz olarak oynamaya başlayabileceğiniz Uprising Empire başarılı bir online strateji oyunu.

Kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısı üzerinden hiçbir indirme işlemi yapmaksızın ücretsiz bir şekilde üye olup oynayabileceğiniz Uprising Empires ile kendi ordunuzu hazırlayabileceksiniz. Uprising Empires’da birbirinden farklı 4 medeniyet bulunuyor. Oyunda kendinize belirleyebileceğiniz bu medeniyetler içerisinde Türklerde yer alıyor. Oyunda Türk medeniyeti bulunmasına karşın oyunun henüz Türkçe dil desteği bulunmamaktır.

Oyunda bulunan her medeniyetin kendine özgü özellikleri ve farkları var. Uprising Empires’da yer alan Türkler, Bizans İmparatorluğu, Moğollar ve Kudüs Krallığı olmak üzere 4 medeniyete de bir göz atacak olursak;

  • Türkler: Dünyanın en önemli medeniyetlerinden olan Türkleri Uprising Empires’da seçerseniz oyunda yüksek atak gücüne sahip olursunuz.
  • Bizans İmparatorluğu: Avrupa’ya yüzyıllarca hükmetmiş olan Bizans İmparatorluğu’nu Uprising Empires’da seçerseniz yüksek defans gücüne sahip olacaksınız.
  • Moğollar: Asya’nın en güçlü medeniyetlerinden olan Moğolları Uprising Empires’da seçerseniz atak ve defans güçleriniz eşit olacaktır.
  • Kudüs Krallığı: Belki de oyunun en dikkat çeken özelliğine sahip olan medeniyeti Kudüs Krallığı’nı Uprising Empires’da seçerseniz askerler için az ham madde karşılığında hızlı asker üretme özelliğine sahip olacaksınız.

Uprising Empires’ın diğer tarayıcı tabanlı strateji oyunlarından en önemli farkı olan kahramanlık sistemi ile kendi kahramanınızı yaratabilir ve kahramanınızı oyun boyunca geliştirebilirsiniz. Her medeniyetin kültürüne göre şekillenmiş ve ona göre yetenekleri bulunan kahramanınızla ilerledikçe ona level atlatabilir ve daha ileri seviyelere taşıyarak yenilmez hale getirebilirsiniz.

Başarılı strateji oyunlarında görmeye alışık olduğumuz çağ atlama sistemi Uprising Empires’dada yer alıyor oyunda seviyeniz yükseldikçe bir çağ atlıyor ve elinizdeki teknolojiyi de geliştirmiş oluyorsunuz. Ayrıca yeni item yapma ve bulma gibi daha birçok farklı özelliği bulunan Uprising Empires’ı online strateji oyunu seven her oyuncu denemeli. Hemen ücretsiz bir şekilde üye olup tarayıcınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.