URL Shortener

URL Shortener

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 453
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Thomas Devaux

URL Shortener ile internet adreslerini kısaltarak istatistikelrine ulaşabilirsiniz

URL Shortener kullanıcılara internet adresleri için link kısaltma ve bu bağlantılarlar ilgili olarak istatistik görüntüleme imkanı veren bir URL kısaltma uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan URL Shortener sayesinde internet adreslerini birkaç karakter uzunluğa düşürebiliyorsunuz. Uygulama bu iş için Google tarafından hizmete sunulan resmi Google URL kısaltma servisi goo.gl'dan faydalanmakta.

Özellikle Twitter gibi sosyal medya hesaplarında internet bağlantılarını paylaşmak uzun URL'ler söz konusu olduğunda problem olabiliyor. Uzun URL'ler mesajın görünmesini zorlaştırıyor ve iletimizin gözardı edilmesine neden olabiliyor. Bu nedenle yazı içerisinde kısa haldeki URL'leri paylaşmak daha mantıklı olabilmekte. URL Shortener Android cihazımızda bize bağlantı kısaltma işini birkaç dokunuşla gerçekleştirme imkanı veriyor. Ayrıca bu kısaltılan bağlantıları yine uygulama içerisinden paylaşabiliyoruz. 

URL Shortener'ın en güzel yönlerinden biri paylaştığınız kısaltılmış bağlantılar için size tıklanma rakamları ve analitik raporları sunabilmesi.