USB OTG Checker

USB OTG Checker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,040
  • DOSYA BOYUTU 1.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HSoftDD

Android cihazlarınızın USB OTG desteği olup olmadığını tek tıklamayla öğrenebilirsiniz.

USB OTG Checker uygulaması ile Android işletim sistemli cihazınızın USB OTG destekli olup olmadığını kolayca öğrenebilir, USB OTG’nin faydalı özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Açılımı On-The-Go olan OTG, cihazlara USB portu ekleyerek birçok faydalı özellik katıyor. USB bellek, klavye, Mouse, yazıcı ve hatta joystick bağlayarak cihazınızdaki uygulamaları en verimli şekilde kullanabiliyorsunuz. Cihazınızın hafızası yetersiz geliyorsa, önemli dosyalarınızı USB belleklere kopyalayıp, ihtiyaç duyduğunuzda cihazınıza bağlayabilirsiniz. Cihazınızda bulunan bir belgeyi anında yazdırmak için yazıcının USB girişini cihazınıza bağlamanız yeterli. Cihazınızdaki oyunları daha verimli bir şekilde oynamak için de joystick bağlayabilir, daha rahat bir şekilde cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

Son birkaç senede çıkan tüm Android cihazlarda desteklenen USB OTG, ne yazık ki bazı cihazlarda desteklenmiyor. Eski bir telefonunuz varsa ve OTG kablosunu almadan önce test etmek istiyorsanız USB OTG Checker uygulaması yardımınıza koşuyor. Uygulamayı yükledikten sonra, ana menüde bulunan Check Device OS on USB OTG butonuna basın ve açılan sayfada da Check butonuna basın. Cihazınız testten geçirildikten sonra USB OTG desteği olup olmadığını size söyleyecektir.