UsbFix

UsbFix

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37,097
  • DOSYA BOYUTU 2.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SosVirus

UsbFix, flash belleklerinize bulaşan her türlü zararlı ve virüslü dosyayı tespit ederek silen ve aynı zamanda dosya yedeklemenizi sağlayan ücretsiz bir program.

UsbFix, hem USB belleklerinizdeki hem de diğer taşınabilir flash belleklerinizin hepsindeki tüm zararlı dosyaları ve virüsleri tespit ederek silmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir program. Akıllı telefon ve dijital kameralarınıza kadar tehlikeli dosyaları silme kolaylığı sunan program, oldukça hafif ve bilgisayarınızı yormayacak şekilde geliştirilmiş. Dünyanın dört bir yanında kullanılan başarılı uygulama, ücretsiz yapısı ile flash sorunlarına karşı koymaya devam ediyor. Yüzbinlerce kullanıcı tarafından ilgiyle kullanılan uygulama, basit bir kullanıma sahip. Sadece İngilizce dil desteğine sahip olan uygulama ne yazık ki Türkçe dil desteğine sahip değil.

UsbFix Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Basit kullanım,
  • Trojen ve virüsleri kalıcı olarak temizler,
  • İngilizce dil desteği,

Bildiğiniz üzere USB bellekler oldukça hassas teknoloji cihazları. Bu nedenle virüs yada zararlı dosya bulaşması yada yanlış kullanımdan dolayı kendi sistem dosyalarının bozulması oldukça kolay. Bunun önüne geçebilmek ve verilerinizin güvenliğini sağlamak için UsbFix'i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oldukça modern, sadece ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program USB bellekleriniz üzerindeki tüm virüs yada tehlikeli dosyaları tespit ederek silmenizi sağlıyor.

Flash belleklere bulaşan popüler zararlı dosya ve virüslerin hepsini veritabanında bulunduran UsbFix, düzenli olarak güncellenerek yeni tehlikelere karşı da sizi koruyor.

Virüslü dosyaları bulup silmek dışında kayıt defteri, gizli dosyalar ve görev yöneticisi dosyalarındaki sorunları da bulan program, bu programların onarımını da yapabiliyor. Bunun dışında sizin için önemli olan verilerin yedekle imkanı sunan program oldukça kullanışlı diyebilirim.

Eğer işiniz yada kişisel ihtiyaçlarınız gereği düzenli olarka USB bellek kullanımı gerçekleştiriyorsanız, UsbFix programını ücretsiz olarak indirip, mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

UsbFix İndir

Windows platformu için geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan UsbFix uygulaması ile flash bellek güvenliğini en üst seviyeye çıkarabilir, zararlı virüsleri ücretsiz olarak temizleyebilirsiniz. her kesimden kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilen başarılı uygulama yıllardır güncelleme almasa da başarılı bir şekilde işlemleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Yıllar önce ücretsiz olarak piyasadaki yerini alan uygulama sayesinde flash bellek içerisindeki zararlı yazılımları anında tespit edebilecek ve temizleyebileceksiniz.