Vault!

Vault!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 86
  • DOSYA BOYUTU 42.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nitrome

Vault! eğlenceli ve güzel görünen bir mobil sonsuz koşu oyunudur

Vault! basit bir şekilde oynanabilen, bir o kadar da eğlenceli olmayı başarabilen bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirp oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Vault!'da birbirinden sevimli ve eğlenceli kahramanların sırıkla atlama yarışına anık oluyoruz. Kahramanlarımız bu yarışmada birinci olabilmek için en çok engeli aşmak için çabalıyorlar. Biz de onlara bu mücadele de yardımcı oluyoruz ve eğlenceye ortak oluyoruz.

Renkli, göze hoş görünen 2 boyutlu grafiklerle süslenmiş Vault!'ta temel olarak sürekli koşan ve karşısına gelen çukurların, uçurumların ve engellerin üzerinden elindeki sırık yardımıyla geçmeye çalışan kahramanları yönetiyoruz. Kahramanımız ekranda yatay olarak ilerliyor. Bize düşen görev de kahramanımız sürekli koşarken doğru zamanlamayla sırığını kullanmasını sağlamak. Bu iş için ekrana dokunmamız yeterli. Oyunda ne kadar uzun süre koşmaya devam edersek o kadar yüksek puan topluyoruz. Bu sayede kazandığımız yüksek puanları arkadaşlarımızla karşılaştırabiliyor ve küçük rekabetler yaşıyabiliyoruz.

Vault!'da kahramanımızın koşmasına yardımcı olurken bir yandan da karşımıza çıkan altınları topluyoruz. Bu altınları yeni kahramanların kilidini açmak için kullanabilmekteyiz. Oyun kısa sürede bir bağımlılık haline dönüşebiliyor ve yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap ediyor.