Velis Auto Brightness

Velis Auto Brightness

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • DOSYA BOYUTU 1.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Velis Works

Velis Auto Brightness, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir parlaklık uygulamasıdır.

Velis Auto Brightness, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yardımcı araç uygulaması. Bir otomasyon uygulaması olarak da nitelendirebileceğimiz Velis ile zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.

Bildiğiniz gibi Android cihazların en önemli ve belki de en güzel taraflarından bir tanesi yüksek kişiselleştirme seviyesine sahip olmaları. Bu sayede cihazlarımızı kendi isteklerimize göre özelleştirebiliyoruz.

Otomasyon uygulamaları da kişiselleştirmeyi otomatize etmek amaçlı geliştirilmiş uygulamalar. Velis Auto Brightness da adından anlaşılacağı üzere parlaklık ayarını otomatize etmek için yapılmış bir uygulama.

Velis cihazınızın sensörlerini kullanarak bulunduğunuz ortama göre size en iyi parlaklık seviyesini sunmayı amaçlıyor. Bununla birlikte parlaklık ayarı üzerinde yine tamamen kontrol size ait. Sensörleri seçebiliyor ve hangi ışıkta hangi parlaklığı istediğinize siz karar veriyorsunuz.

Uygulama kolay kullanımı ile de dikkat çekiyor. Başlangıçta size yardımcı olan bir tutorial ile kolayca ayarları yapabiliyorsunuz. Bununla birlikte her ekran ve her isteğe yönelik ayarları da bulunduğunu söylemeliyim.

Pek çok kapsamlı özelliğe sahip olan uygulama ile hem telefonunuzun parlaklık ayarını istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz, hem de bunu otomatik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Siz de bu tarz uygulamaları seviyorsanız Velis'i indirip denemenizi tavsiye ederim.