Veresiye Takip

Veresiye Takip

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,581
  • DOSYA BOYUTU 33.93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Altun İş Yazılım

Veresiye Takip ile alacaklarınızı kolayca takip edebilirsiniz

Veresiye Takip kullanıcılara veresiye borçları takip etme konusunda yardımcı olan kullanışlı bir alacak takip etme programıdır.

Günümüzde market ve bakkal gibi işletmelerde veresiye yazdırma oldukça yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Bu iş tüketici için avantajlı bir seçenek olsa da işletmeci açısından bu borçları takip etmek sıkıntı olabiliyor. Her veresiye hesabını ayrı ayrı tutmanın yanında bu hesapların karışmamasını sağlamak için büyük bir özen gösterilmesi gerekiyor. Bu iş hem işletmenin verimliliğini düşürebiliyor hem de hesap karışıklıkları ciddi problemlere yol açabiliyor.

Eğer veresiye işini düzenli bir şekilde takip etmek istiyorsak klasik defter ve kalem bizim için yeterli bir çözüm olmamakta. Veresiye Takip bu zorluklar göz önüne alınarak geliştirilmiş bir programdır. Veresiye Takip'in geliştirilme aşamasında 37.242 gibi geniş sayıda müşteri kartı açılmış ve 687.000 müşteri hareketi izlenmiş. Bu sayede programın ihtiyaçları doğru bir şekilde belirlemesi ve ihtiyaçlara en doğru şekilde cevap vermesi sağlanmış. Veresiye Takip temelde kullanım kolaylığı, basitlik ve anlaşılırlık göze alınarak tasarlanmış.

Veresiye Takip ile müşterilerinize özel veresiye kayıtları açabiliyorsunuz ve bu kayıtlara müşterinin telefon, adres, TC kimlik no gibi bilgilerini ve özel notlarını ekleyebiliyorsunuz. Sonrasında bu kayıtlara göz atabiliyor müşteri işlemlerini takip edebiliyorsunuz.

Veresiye Takip'te belli tarihlerden itibaren ödeme yapmayan müşterileri görüntüleme gibi kullanışlı filtreler de yer alıyor.

Veresiye Takip'i deneyebilmek için aşağıdaki bilgileri kullanmanız gerekmektedir:

Kullanıcı Adı: 1

Şifre: 1