Video Audio Remover

Video Audio Remover

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,361
  • DOSYA BOYUTU 11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Francis Bonnin

Video Audio Remover, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanarak videoların arka planında oynayan sesleri kaldırabileceğiniz kullanışlı bir video editörü uygulamasıdır.

Video Audio Remover, iOS cihazlarınızda kullanarak videolarınızdan sesleri kaldırabilmenizi sağlayan mükemmel bir uygulamadır.

Uygulama marketi üzerinde bir çok detaylı özelliklere sahip video editörü uygulaması olmasına rağmen bu uygulamalar arasından çok az sayıdaki uygulama videolarınızdan sesleri kaldırmanızı sağlıyor. Videolarınızın arka planlarındaki rahatsız edici sesleri kaldırmak için kullanabileceğiniz uygulama ile videolarınızda buluan ufak sorunları giderebilir ve hazırlamış olduğunuz videoları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir uygulama olan Video Audio Remover ile sesleri kaldırma işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Vidolarınızın arka planında çalan sesleri kaldırmak için bir video editörü uygulaması arıyorsanız, Video Audio Remover tam size göre bir uygulama olacaktır.Uygulamanın en güzel özelliği ise arka plandaki sesleri kaldırırken, videonuzun orjinal kalite ve çözünürlüğünü korumasıdır.

Uygulama ile düzenleme işlemi yaptığınız videolarınızı cihazınıza kaydedebilirsiniz. Videolarınız üzerinden kaldırmış olduğunuz rahatsız edici seslerden sonra güzel müziklere ekleyerek ortaya çıkan videoları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Yapılan işlemler sırasında herhangi bir problem çıkarmayan uygulamayı kullanarak videolarınız üzerindeki istemediğiniz seslerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Videolarınızdan istemediğiniz sesleri kaldırmak için kullanabileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.