TestFlight

TestFlight

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,024
  • DOSYA BOYUTU 28.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apple

TestFlight uygulamasını kullanarak geliştirmekte olduğunuz uygulamaların beta sürümlerini test kullanıcılarına gönderebilirsiniz.

TestFlight uygulaması ile iOS cihazlarınızda, geliştirdiğiniz uygulamaları App Store’da yayınlanmadan önce test edebilirsiniz.

Uygulama geliştiricilerine yönelik hazırlanan TestFlight uygulaması, uygulamalarınızı App Store’da yayınlamadan önce kullanıcılarla birlikte test edebilmenizi sağlıyor. Apple tarafından sunulan TestFlight uygulamasında, birden fazla uygulama versiyonuyla çalışabileceğiniz gibi 1000 kullanıcıyı test aşamasına dahil edebiliyorsunuz. Beta aşamasındaki uygulamaları test etmek isteyen kullanıcılar, geliştirici tarafından bir davet alarak sürece dahil olabiliyorlar ve test ettikten sonra geri bildirimlerini gönderebiliyorlar.

iOS, TVOS ve watchOS cihazlar için geliştireceğiniz uygulamalarınızı test edebileceğiniz TestFlight uygulamasında, test sürecine dahil olduğunuz uygulamaların yeni sürümlerinden de anında haberdar olabiliyorsunuz. Uygulama geliştiricilerinin daha sağlıklı ve başarılı bir uygulamaya sahip olmaları için faydalı bir araç olan TestFlight uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.