Video Converter Android

Video Converter Android

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,295
  • DOSYA BOYUTU 0.82 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici roman10

Video Converter Android ile Android cihazlarınızda video dönüştürme işlemi uygulayabilirsiniz.

Video Converter Android Android cihazlarda büyük bir problem olan video formatı değiştirme işlemini gerçekleştirebilen ücretsiz bir Android video dönüştürme programıdır.

Bilgisayarınızda kayıtlı bir videoyu Android cihazınıza yüklediğinizde format uyuşmazlığı nedeniyle videoyu oynatamamak can sıkıcı olabilmektedir. Böyle bir durumda videoyu bilgisayarınızda bir video dönüştürme programı kullanarak tekrar işlemek gerekmektedir. Fakat video dönüştürücüler bilgisayar için kolay bulunabiliyor olsa da bu işlem pratik bir süreç değildir. Her zaman bilgisayar başında olabilmemiz de mümkün olmamaktadır. Bu nedenle Android cihazımızda kullanabileceğimiz bir video dönüştürme uygulaması ihtiyacı hissetmekteyiz.

Video Converter Android tam olarak bu ihtiyacı karşılamakta. Popüler video formatlarını MP4 ve H.264 formatlarına dönüştürebilen uygulama videolardan ses alma yöntemiyle videolardan mp3 yapma özelliği kazanmaktadır. Video Converter Android video dönüştürme işlemleri sırasında orjinal video kalitesini korumaktadır. Bunun yanında el ile ses ve video kalite ayarlarını da yapabilirsiniz.

Video Converter Android sizi Android cihazınızda ek bir medya oynatıcı kullanma veya bilgisayarınızda video dönüştürme zahmetinden kurtarmaktadır.