Video Converter Pro

Video Converter Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,352
  • DOSYA BOYUTU 16.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ConvertAudioFree.com

Video Converter Pro ile video dosyalarınızı farklı formatlara çevirebilirsiniz

Video Converter Pro bilgisayarınızda sakladığınız video dosyalarını farklı formatlara çevirmek için kullanabileceğiniz basit bit video dönüştürme programıdır.

Program oldukça sade bir arayüze sahiptir. Sadece video dönüştürmek için gerekli kısayolları içeren program gereksiz menüler veya tuşlarla boğuşmanızı engelleyerek hızlı bir şekilde video dönüştürme işlemlerinizi tamamlamanıza imkan tanır.

Video Converter Pro sadece yaygın video formatlarını desteklemektedir. MPG, MOV, AVI, MP4, WMV, FLV genel olarak en çok kullanılan video formatları arasındadır. Program video fromat değiştirme işlemi başlamadan önce videoların kalite ve çözünürlüklerini değiştirmenize imkan vermemektedir. Bu programın geliştirilebilecek bir yönüdür.

Video Converter Pro ile video dosyalarını tek tek bularak dönüştürebilir veya belli klasörleri seçerek içerisindeki videoları dönüştürme listesine ekleyebilirsiniz. Program toplu dönüştürme özelliği sayesinde listede ekli videoları tek tıklamayla arka arkaya dönüştürebilmektedir. Böylece zamandan kazanarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Video Converter Pro ücretsiz olmasıyla öne çıkan, kalite ayarı yapmadan videoları hızlı bir şekilde dönüştürmek istediğinizde yardımcı olacak pratik bir video dönüştürme programıdır.