Viking: Heroes War

Viking: Heroes War

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lab Cave Games

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eşsiz bir mobil strateji oyunu

Viking: Heroes War, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Güçlü savaşcılar, zorlu düşmanlar ve imkansız görevlerle dolu bir mobil strateji oyunu olarak dikkat çeken Viking: Heroes War, eşsiz deneyim yaşayabileceğiniz bir oyundur. Oyunda stratejik bilgilerinizi kullanarak savaşlara dahil oluyor ve krallığınızı genişletiyorsunuz. Bölümleri atladıkça daha güçlü bir konuma geldiğiniz oyunda harika vakit geçirebiliyorsunuz. Bu tarz oyunları sevenlerin mutlaka denemesi gereken bir oyun olan Viking: Heroes War'ı sakın kaçırmayın. Yüksek kaliteli görselleri ve harika animasyonlarıyla da harika bir atmosfere sahip olan oyunu mutlaka denemelisiniz. Kendi takımınızı kurup arkadaşlarınızla birlikte ya da onlara karşı yarışabileceğiniz oyunda işiniz oldukça zor. Son derece dikkatli olmanız gereken  Viking: Heroes War, sizleri bekliyor.

Güçlü karakterleri de kontrol edebileceğiniz oyunda kolay kontroller bulunuyor. Farklı silahları da kullanabileceğiniz oyunda zafere ulaşmak için mücadele ediyorsunuz. Aksiyonu bol bir oyun olarak nitelendirebileceğim Viking: Heroes War'ı beğenebileceğinizi de söyleyebilirim.

Viking: Heroes War oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.