Virtual Desktop Manager

Virtual Desktop Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,598
  • DOSYA BOYUTU 0.54 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Masaüstünüzü 4 eşit parçaya böler. Böylece daha rahat ve konforlu bir masaüstünde çalışmanızı sağlar...

Virtual Desktop Manager

Bu küçük uygulama sayesinde masaüstünüzü 4 eşit parçaya bölebilir ve masaüstünüzü çok daha düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Artık açılan uygulamaların çokluğundan sıkıldınız mı? İnternet sayfaları karışıklık mı yaratıyor? Her uygulama açıldığında görev çubuğu biraz daha mı kalabalıklaşıyor?

Virtual Desktop Manager derdinize kesinlikle çözüm olacaktır. Bu küçük eklentiyi indirip yüklemeniz durumunda masaüstünüzde 4 ayrı masaüstü elde edeceksiniz. İsterseniz birisinde messenger açık olsun, diğerinde internet siteleri, diğerinde ofis uygulamaları ve diğerinde de her hangi bir oyun açık olsun hiç farketmez. İstediğiniz uygulamayı istediğiniz 4 masaüstünden birisinde açabilirsiniz. Ve bu sayede uygulama karışıklığına da bir çare bulmuş olursunuz. Masaüstü aralarındaki geçişler de oldukça kolaydır. Tek tıklama ile bir masaüstünden diğerine rahatça geçebilirsiniz.

Üstelik sistemi çok kötü olmayan kullanıcılar hariç tüm Windows Xp'lerde sorunsuz çalışabilmektedir. Bu uygulama ile artık çok daha rahat ve düzenli çalışacaksınız...

Önemli! Programı kurduktan sonra başlat çubuğuna sağ tıklayın ve araç çubukları sekmesinden Desktop Manager'ı işaretleyin. Masaüstü sağ alt bölümünde 4 adet yuvarlak kutu oluşacaktır...