Virtual Mom: Happy Family 3D

Virtual Mom: Happy Family 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TapSim Game Studio

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Virual Mom: Happy Family 3D mobil oyunu, annelik görevlerini yerine getireceğiniz ilginç bir simülasyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Virtual Mom: Happy Family 3D mobil oyunu, günlük görevlerle bir annenin gün içinde neler yaptığını deneyimleyebileceğini sıra dışı bir simülasyon oyunudur.

Virtual Mom: Happy Family 3D mobil oyunu, daha önce piyasaya sürülen Virtual Dad oyununun benzer bir versiyonu olarak tasarlanmıştır. Oyunda bir annenin gün içinde neler yaptığını deneyerek göreceksiniz. Bu oyunla belki de annenize olan saygınız bir kat daha artabilir.

Gün içinde size verilen görevleri zamanında yapmanız gerekiyor. Ayrıca tüm günlük görevleri tamamlamadan diğer güne geçemeyeceksiniz. Yaratılan ev atmosferinin yanı sıra dışarı çıkıp da işleri yoluna koymanız gerekiyor. Oyun sizlere çoklu görevleri yerine getirme ve mikro yönetim deneyimi de yaşatıyor. Gün içinde çocuklarla ilgilenmeli, ev işlerini halletmeli ve market alışverişlerini yapmalısınız. Eğer geç kalırsanız aile hayatı da sekteye uğramış olur. Kaliteli 3 boyutlu grafikleri ve kolay kontrolleri ile Virtual Mom: Happy Family 3D mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.