Vista Start Menu

Vista Start Menu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58,225
  • DOSYA BOYUTU 9.46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OrdinarySoft

Vista Start Menu ile başlangıç menüsünü düzenleyebilir ve görev çubuğunda bulunan ikonların yerlerini değiştirerek kendinize daha uygun hale getirebilirsiniz. Sistemi yormayan ücretsiz program Türkçe desteğiyle kolay kullanım sağlıyor.

Vista Start Menu, başlat menüsü için alternatif olabilecek gelişmiş bir arayüz aracıdır. Windows XP, 2000, Vista ve 7  işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz bu araç ile bilgisayarınızın donanımının da daha az yorulmasını sağlayabilir ve Vista işletim sistemindeki başlat menüsünün görselini masaüstünde kullanabilirsiniz. Kolay kullanımlı yapısı ile bilgisayar konusunda fazla bilgisi olmayan kişilerin bile kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanan Vista Start Menu, efektif özellikleri ile de bilinçli kullanıcılar tarafından da tercih edilen bir araçtır.

 
Başlat menünüzün yerine Vista Start Menu kullanmaya başlayın ve başlangıç menünüze daha güzel özellikler katın. Sistem dosyalarını değiştirmeyen yapısı ile de güvenilir olan Vista Start Menu, kullanımı kolay bir masaüstü aracıdır. Programla görev çubuğunda Windows uyarılarının bulunduğu alanı daha farkedilir bir alana taşıyabilir, açılış menünüzü en kolay şekilde düzenleyebilirsiniz.
 
Önemli! Aracın tek tıklama ile başlatma ve menü özelleştirme gibi gelişmiş özelliklere sahip bir de PRO versiyonu mevcuttur ancak buradan indireceğiniz versiyon tamamen ücretsizdir.