Volume in Notification

Volume in Notification

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 75
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jimmy Hu

Volume in Notification uygulamasını kullanarak Android cihazınızın ses düzeyini bildirim çubuğundan ayarlayabilirsiniz.

Volume in Notification uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri ses düzeyi ayarlama uygulamaları arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, mobil cihazınızın bildirimler bölümüne ses düzeyini ayarlamak için bir bölüm yerleştiriyor ve bu bölümü kullanmak için tek yapmanız gereken bildirim çekmecesini açmak oluyor.

Çok hızlı ve sorunsuz çalışan bir yapıya sahip olan uygulama, cihazınızın performansı üzerinde de bir etkiye sahip değil. Ancak ses düzeyi işlevinin sadece medya işlemleri için geçerli olması bazı kullanıcılar için yetersiz olabilir. Zira bu butonları kullandığınızda görüşme sesi, alarm sesi gibi diğer ses düzeylerini ayarlayamıyor ve video, oyunlar gibi uygulamaların volümlerini ayarlayabiliyorsunuz.

Pek çok Android cihazın sahip olduğu ses butonlarının bir süre sonra işlevlerini kaybetmeleri sorununa karşı hazırlanmış olan uygulama, butonu bozuk olanların sorununu çözerken sağlam olanların da bozulmasına engel oluyor. Tabii ki internet bağlantısı gerektirmeyen uygulamada herhangi bir reklam da yer almadığı için kullanıcıları rahatsız edecek herhangi bir nokta mevcut değil.

Özellikle tabletlerdeki ses butonlarının yerleşiminin genellikle biraz zor olması nedeniyle Android tablete sahip olanların da faydalanabileceklerine inanıyorum. Fakat maalesef Volume in Notification içerisinde sesi bildirim çekmecesini açmadan ayarlamanızı sağlayacak herhangi bir seçenek bulunmuyor.