Voxel Rush: 3D Racer Free

Voxel Rush: 3D Racer Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HyperBees

Voxel Rush: 3D Racer Free başarılı bir yarış oyunudur

Voxel Rush: 3D Racer Free sıradışı yapısıyla bağımlılık yaratan bir yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir mobil oyun olan Voxel Rush: 3D Racer Free alışılmışın dışına çıkan yapısıyla oyuncuları kendine bağlamakta. Oyunda kullandığımız aracı birinci şahıs bakış açısından yönetmekteyiz. Aracımızla yol alırken karşımıza birçok farklı engel çıkıyor ve biz bu engellere çarpmadan en yüksek hızda ilerlemeye çalışıyoruz. Bu engellerin yanından yakın geçersek ekstra puan kazanıyoruz. Oyunda temel amacımız engellere çarpmadan en uzun süre yol almak ve en yüksek puanı toplamak.

Voxel Rush: 3D Racer Free'de karşımıza farklı bonuslar da çıkıyor. Yolumuzun üzerindeki küpleri toplayarak ek puan kazanabileceğimiz gibi toplayacağımız diğer nesnelerle zamanı yavaşlatabiliyoruz. Oyun çoklu oyuncu desteğine de sahip ve diğer oyuncularla yarışmamıza imkan veriyor.

Voxel Rush: 3D Racer Free 3 boyutlu grafiklere sahip olsa da grafiklerinin güzelliğiyle değil, oynanışıyla başarı yakalayan bir oyun. Oyunda aracımızı Android cihazımızın hareket sensörüyle yönetmekteyiz. Yıkılan sütunların altından ve dar geçitlerden geçerken bolca heyecan yaşıyorsunuz.