Voxy

Voxy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 402
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Voxy, Inc.

Android cihazlar için İngilizce öğrenme uygulamasıdır.

Hepimizin bildiği gibi artık İngilizce herkes için öğrenilmesi şart bir dil oldu. İngilizce bilmeyenlerin iş bulması veya seyahate çıkması bu devirde çok zor. Çünkü yurtdışında hangi ülkeye giderseniz gidin insanlarla iletişim kurmak için en gerekli dil İngilizce.

Ama artık öğrenmek o kadar da zor değil. Özellikle akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz uygulamalarla İngilizce öğrenmek çok kolaylaştı. Voxy de bu uygulamalardan bir tanesi. Milyonlarca kişi tarafından indirilip kullanılan bu uygulamayı seveceğinizi düşünüyorum.

Kişiselleştirilmiş bir eğitim prensibiyle İngilizce öğreten uygulama ile hedeflerinize, seviyenizeve ilginize göre hazırlanmış ve adapte edilmiş derslerle İngilizce öğrenebileceksiniz. İstediğiniz her zaman teke tek konuşup pratik yapabileceğiniz yerel hocalar da ayrıca sizi bekliyor.

Ders içerikleri günlük olarak güncelleniyor, bu sayede eğitiminizi sürekli güncel ve taze tutabiliyorsunuz. Ayrıca dersler yine sizin gündelik işlerinizle alakalı olarak veriliyor ki bu sayede öğrendiklerinizi gerçek hayatta uygulayabilin.

Yani kısaca, İngilizce öğrenmeyi kolay, rahat ve eğlenceli bir hale sokan bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.