Vuze Torrent Downloader

Vuze Torrent Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 356
  • DOSYA BOYUTU 4.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Azureus Software, Inc.

Vuze Torrent Downloader ile torrent dosyalarını mobil cihazınızdan yönetebilirsiniz.

Java programlama dilini kullanan Bittorrent istemcisi Vuze'un resmi torrent indirme uygulaması Vuze Torrent Downloader ile torrentlerinizi Android cihazınızdan yönetebilirsiniz. Torrent indirmeleriniz için kullanacağınız bu uygulama, tamamen ücretsizdir.

Kolay kullanılabilirliği ve hızlı olması yönünden milyonlarca torrent kullanıcısının tercih ettiği Vuze'un torrent indirici uygulamasını Android telefon ve tabletinize kurarak, dilediğiniz dosyanın torrentini bulabilir ve en hızlı şekilde indirebilirsiniz. Tüm torrentlerinizi kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan arayüze sahip uygulamada torrent indirme ve yükleme hızını ayarlamanız da mümkün.

Android tablet ve telefonlarla uyumlu şekilde çalışan Vuze Torrent Downloader, torrent indirmeleriniz tamamlandığında sesle bildirir. ("Completed" sekmesinde de inen torrentleri görmeniz mümkün.) Anahtar kelimeyi yazarak torrent araması yapabilir, torrent bağlantısını veya magnet bağlantısını veya torrent hash değerini girerek torrent ekleyebilir ve indirmeye başlayabilirsiniz.

Otomatik başlatma özelliği de bulunan uygulama, aradığınız torrenti en hızlı şekilde bulmanıza ve mümkün olan en yüksek hızda indirmenize imkan tanıyor.