Wakie

Wakie

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 428
  • DOSYA BOYUTU 26.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Budist

Wakie uygulaması ile Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir alarm uygulamasına kavuşabilirsiniz.

Wakie son zamanlarda karşılaştığımız en ilginç alarm uygulamaları arasında yer alıyor ve kullanıcıların sabahları birbirlerini uyandırmalarına imkan tanıyor. İlk bakışta kulağa biraz garip gelebilir ancak uygulama tam olarak başkalarını uyandırmak üzere hazırlanmış ve dolayısıyla zaman zaman eğlenceli anlar yaratma şansı da mevcut.

Android kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan Wakie uygulaması, çok kolay kullanılır ve sade bir arayüze sahip. Bu sayede hem alarm kurarken hem de başkalarını uyandırmak istediğinizde sorun yaşamadan tüm işlevlerinden faydalanabiliyorsunuz.

Alarmınızı sabah belli bir saate kurduğunuzda, o saatte başka bir kullanıcıdan arama alacaksınız ve 60 saniye boyunca sizi uyandırmak için konuştuğuna denk geleceksiniz. Son 10 saniyede sesli uyarı veren ve 1 dakika sonunda görüşmeyi otomatik olarak sonlandıran uygulama, böylece telefonu nasıl kapatacağınızı bilmiyorsanız bunu sizin için yapıyor.

Aynı işi siz de başkalarını uyandırmak için yapabiliyor ve böylece eğlenceli anlara şahit olabiliyorsunuz. Ancak maalesef henüz ABD, İngiltere, Kanada, Singapur ve Hong Kong dışındaki kullanıcılar alarm kuramıyorlar. Fakat diğer ülkelerdeki kişiler hali hazırda alarm kurmuş olan kişileri uyandırabildikleri için uygulamanın bu yanından sorunsuzca faydalanabilirsiniz.

Eğer klasik alarm seslerinden ve uyandırma yöntemlerinden sıkıldıysanız eğlenceli uyandırma sohbetlerini denemek için uygulamayı indirmeyi unutmayın.