Walli - Arty & Cool Wallpapers

Walli - Arty & Cool Wallpapers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 48
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shanga

Walli - Arty & Cool Wallpapers mobil cihazlar için geliştirilmiş bir duvar kağıdı uygulamasıdır

Walli - Arty & Cool Wallpapers eğer özel ve yüksek kaliteli duvar kağıtları arıyorsanız oldukça hoşunuza gidecek bir mobil duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Walli - Arty & Cool Wallpapers, klasik duvar kağıdı uygulamalarından daha kaliteli içeriklere yer veriyor. Walli - Arty & Cool Wallpapers içerisinde yer alan duvar kağıtları grafik sanatçıları tarafından oluşturulan özel çalışmalar şeklinde. Bu sayede uygulama içerisinde basit duvar kağıtları yerine oldukça özel çalışmalar çıkıyor. Walli - Arty & Cool Wallpapers, elde ettiği geliri katkıda bulunan sanatçılarla paylaşıyor. Bu sayede uygulamanın duvar kağıdı arşivine sürekli yeni seçenekler eklenmesi sağlanıyor.

Walli - Arty & Cool Wallpapers'da kullanıcılar duvar kağıtlarına 3 ana kategori altından göz atabiliyorlar. Dilerseniz Walli geliştirici ekibinin favorisi olan duvar kağıtlarına göz atabiliyor, dilerseniz popüler olarak indirilen duvar kağıtlarına göz atabiliyor, dilerseniz uygulamaya son eklenen duvar kağıtlarına tarih sıralamasına göre göz atabiliyorsunuz. Beğendiğiniz duvar kağıtlarını favorileriniz altına ekleyebiliyor ve sonradan kolayca bu duvar kağıtlarına erişebiliyorsunuz.

Walli - Arty & Cool Wallpapers içerisindeki duvar kağıtları farklı boyut seçeneklerine sahip. Bu duvar kağıtlarını dilerseniz telefonunuzda, dilerseniz tabletinizde kullanabiliyorsunuz.