Wallz

Wallz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anca Apostoaei

Wallz mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı uygulamasıdır

Wallz eğer mobil cihazınızın ana ekranında sürekli aynı duvar kağıdını görmekten sıkıldıysanız size aradığınız duvar kağıdı seçeneklerini sunacak bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı uygulaması olan Wallz size her zaman Android cihazınıza uygun yeni duvar kağıdı seçenekleri sunmayı başarabilen bir uygulama. 100.000'in üzerinde yüksek kaliteli duvar kağıdını bir araya getiren Wallz günlük olarak güncelleniyor ve her gün yeni duvar kağıtlarını arşivine kazandırarak kullanıcılara sunuyor.

Wallz'da göze goş görünen bir uygulama arayüzü mevcut. Kullanıcılar kategoriler altından duvar kağıtlarına göz atabiliyorlar. Ayrıca uygulama içindeki arama modülünü de duvar kağıdı bulmak için kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz duvar kağıtlarını favorilerinize alabilir, sonradan hızlı bir şekilde bu duvar kağıtlarına ulaşabilirsiniz. Wallz duvar kapıtlarını Android cihazınıza kaydetmenize de izin vermekte.

Wallz içerisinde ana ekran ve kilit ekranı için duvar kağıdı önizlemeleri görmenize izin veriyor.