War and Order

War and Order

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,001
  • DOSYA BOYUTU 61 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Camel Games

War and Order mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

War and Order eğer içinde fantastik öğelerin yer aldığı bir strateji oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz online altyapıya sahip bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan War and Order'da ejderhaların, ork ve elf gibi fantastik ırkların yaşamakta oldukları, büyü gücünün kılıç ve kalkan marifetleriyle birleştiği bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu dünyada güç elde etmek için savaşan taraflardan birinin yerine geçtiğimiz oyunda kendi imparatorluğumuzu yükseltmek için çabalıyoruz.

War and Order'da işe ilk olarak kendi başkentimizi inşa ederek başlıyoruz. Şehrimizde üretim ve ticaret yapabilmek için gerekli tesisleri inşa ettikten sonra kaynak toplamaya başlıyoruz ve sonrasında kendi ordumuzu kuruyoruz. Ordumuzu ve imparatorluğumuzu geliştirmek için de daha fazla kaynağa ihtiyaç duymaktayız. Oyunda kaynak elde etmenin temel yolu ise fetihler gerçekleştirmek ve toprakları kontrol altına almak. Bu iş de ordunuzun ne kadar güçlü olduğuyla doğru orantılı.

War and Order'da oyuncular ittifaklar kurarak güçlerini birleştirebiliyor, birbirlerine imparatorluklarını inşa etmekte yardımcı olabiliyorlar. Ayrıca diğer oyuncularla açık alanlarda PvP karşılaşmaları da yapabiliyorsunuz.