Wayfare

Wayfare

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 137
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SK Planet

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Wayfare uygulaması ile dünyadaki tüm kültürleri keşfedebilirsiniz.

Pek çoğumuz hem vakit hem de nakit sıkıntılarından dolayı dünyayı gezme fırsatına sahip olamıyoruz ve bu nedenle başka yerlerdeki insanların nasıl yaşadıklarına dair fikir edinme, onlar gibi deneyimler yaşama imkanı da bulamıyoruz. Her ne kadar tam bir ikame olmasa da, Wayfare bu ihtiyaca yönelik olarak hazırlanmış ücretsiz Android uygulamaları arasında yer alıyor ve yapmaya çalıştığı işi başarıyla yapıyor diyebilirim.

Kolay kullanılır ve iyi tasarlanmış bir arayüze sahip olan uygulama, dünyayı başkalarının gözünden görerek herhangi bir anda herhangi bir kullanıcının yaşadıklarını deneyimlemenizi sağlıyor. Elbette uygulamada günlük olarak sunulan görevleri gerçekleştirerek başkalarının da sizin yaşamınıza dair gerçekleşenleri görmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Yaşam rehberlerinizi hem yazılı olarak aktarabiliyor hem de fotoğraflarla süsleyebiliyorsunuz ve diğer kullanıcıların da bu yazılanlara erişimi oluyor. Eğer başkalarının eklediği rehberleri anlamakta zorlanıyorsanız uygulamanın tercüme özelliğinden de faydalanabiliyorsunuz.

Uygulamanın bir diğer güzel yanı ise, başka bir ülkeye, hiç bilmediğiniz bir kültürün yaşandığı yerlere giderken önceden araştırma yapmanıza olanak tanıması. Bu sayede uzun veya kısa dönemli gittiğiniz yerlerde hiç bir yabancılık çekmeden yerel hayata adapte olabiliyorsunuz.

Bol bol gezmeyi seven veya gezmeye fırsatı olmayan Android kullanıcılarının kesinlikle denemeleri gereken uygulamalar arasında yer alıyor.