Waygo

Waygo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 131
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Translate Abroad

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca Çince ve Japonca tercümeleri bu uygulamayı kullanarak elde edebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca kullanabileceğiniz ve ücretsiz Çince veya Japonca tercüme uygulamalarından bir tanesi Waygo ve diğer uygulamalardan oldukça farklı diyebilirim. Zira direkt olarak mobil cihazınızın kamerasını kullanabilen uygulama, hiç bir şekilde yazıları klavyenizden girmenize gerek bırakmıyor ve böylece yazması da oldukça zor olan bu dillerdeki tabelaları, notları ve diğer yazıları kameranızı onlara tutarak hemen tercüme edebiliyorsunuz.

Direkt olarak Türkçe'ye tercüme yapamayan ancak Çince ve Japonca yazıları İngilizce olarak sunan uygulama, İngilizce bilenler için çok daha kolay ve anlaşılır olacaktır. İngilizce bilmeyenler ise ikinci bir tercüme uygulamasını İngilizce yazıları da Türkçe'ye çevirmek için kullanmak zorunda kalabilirler.

Tercümeleri yapmak ve sözlüğü kullanmak için internet bağlantısının gerekmemesi ise uygulamanın işlevselliğini arttıran etkenlerden bir tanesi. Ayrıca tercümeleri arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak isterseniz kullanabileceğiniz sosyal paylaşım butonları da uygulamada mevcut.

Arayüzü iyi tasarlanmış olan uygulamanın bu ücretsiz versiyonunda maalesef günlük sadece 10 adet tercüme gerçekleştirebiliyorsunuz ancak uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak bunları arttırmak da mümkün.

Sık sık Çin ya da Japonya'ya seyahatler gerçekleştirenlerin ya da bu kültürlere ilgi duyanların sahip olması gerektiğini düşündüğüm uygulamalar arasında yer alıyor.