WCleaner for WA

WCleaner for WA

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 144
  • DOSYA BOYUTU 5.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici vAlmaraz

WhatsApp önbelleği, resimler, videolar, sesler ve yedekler gibi gereksiz dosyaları temizleyebilirsiniz.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın bıraktığı gereksiz dosyaları ve önbelleği WCleaner for WA uygulamasıyla temizleyebilirsiniz.

İletişim için en çok kullandığımız uygulamalardan biri şüphesiz ki, WhatsApp uygulaması. Aktif olarak kullandığımız WhatsApp, Android cihazlarımızda birçok kalıntı dosya bırakıyor. Önbelleğe alınan profil fotoğrafları, alınan ve gönderilen resimler, sesler, videolar  ve yedekler gibi birçok dosya cihazlarımızda yer kaplıyor. Bu gereksiz kalabalığı elle temizlemeye çalışmak oldukça zahmetli bir iş olduğundan, yardımcı uygulamalara başvurmak kaçınılmaz oluyor.

WCleaner for WA adlı uygulama, bizi bu zahmetten kurtaran başarılı ve pratik bir uygulama. İndirilen dosyalar, görüntüler, sesler, videolar, sesli notlar, profil resimleri, yedekler, duvar kağıtları gibi birçok dosyayı temizleyerek cihazlarımızda hatrı sayılır miktarda depolama alanı açıyor diyebilirim. Temizlik işlemine başlamadan önce, sizin için önemli olan dosyaları farklı klasörlere taşıyarak silinmekten kurtarabilirsiniz. Bu adımdan sonra uygulamayı çalıştırın ve temizlik işlemini WCleaner for WA uygulamasına bırakın.