Weather 14 days

Weather 14 days

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,234
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici tiempo.com

Weather 14 days, güncel ve gelecekteki hava durumu hakkında detaylı olarak bilgi almanızı sağlayan yararlı bir Android uygulaması.

Weather 14 days, işi gereği hava durumunu düzenli olarak takip etmesi gereken kişilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği en iyi hava durumu uygulamalarından bir tanesi. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama sayesinde hem günlük hem de önünüzde 14 gün için detaylı şekilde hava durumu bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.

Bölgesel olarak yaklaşık 20.000 ve dünya genelinde yaklaşık 200.000 yerin hava durumu hakkında bilgiler sunan Weather 14 days, Android uygulama mağzası Google Play üzerinde en çok tercih edilen ve kullanılan hava durumu uygulamalarından bir tanesi.

Çok detaylı ve gelişmiş bir hava durumu uygulaması olmasına rağmen son derece rahat bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama bugün ve yarın olarak detaylı hava durumu bilgisi sunarken, gelecekteki diğer günler için 3'er saatlik aralar ile hava durumu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

Hava durumu hakkında bilgi almak istediğiniz bölgenin maksimum sıcaklığını, günlük olarak minimum sıcaklığını, güncel sıcaklığını ve rüzgar durumunu gösterebilen uygulama, beklenen yağmur, bulut ve kar yağışları hakkında da kullanıcılarını bilgi sahibi yapıyor. Böylece dışarıda gezen kişiler ya da dışarıda olacak kişiler tedbirini alıp, sıkı sıkı giyinerek kötü havaya yakalanmaktan kurtuluyorlar. Tam olarak mevsim geçişlerinde daha çok işe yarayan Weather 14 days uygulamasını hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip, siz de hava durumu hakkında her istediğinizde detaylı bilgilere ulaşın.