Weather Agent

Weather Agent

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,822
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mitec

Weather Agent, bilgisayarınızın masaüstünde bulunduğunuz yere ait hava durumu tahminlerini görebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Weather Agent, kullanıcıların Windows masaüstünde bulundukları yere veya seçecekleri farklı dünya şehirlerine ait hava durumu tahminlerini takip etmelerine olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir programdır.

Tamamen ücretsiz bir program olan Weather Agent'ın ayarlar bölümü altında yer alan arama bölümü aracılığıyla bulunduğunuz şehri arayarak, önünüzdeki beş gün için belirlenen hava durumu tahminlerini görüntüleyebilirsiniz.

Özellikle çok fazla seyahat eden kullanıcıların oldukça işine yarayabileceğini düşündüğüm program sayesinde kullanıcılar gidecekleri dünya şehirlerinin 5 günlük hava durumu tahminlerine göz atarak, yanında götürmeleri gereken kıyafetlere kolayca karar verebilirler.

Masaüstünüzünde yer vereceğiniz Weather Agent ile hava durumu tahminlerinin dışında tarih ve saat bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz.