Web PC Suite

Web PC Suite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,806
  • DOSYA BOYUTU 3.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GeekSoft

Web PC Suite ücretsiz bir uzaktan Android yönetim uygulamasıdır

Web PC Suite bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasında köprü kurarak dosya paylaşmanızı mümkün kılan bir kablosuz dosya transferi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Web PC Suite ile USB kablonuzu bulamadığınız, kaybettiğiniz ya da kullanmanızın mümkün olmadığı durumlarda dosyalarınızı kablosuz ağınız üzerinden transfer edebniliyorsunuz. Uygulama bilgisayarınızı ve mobil cihazını eşleştirdikten sonra mobil cihazınızdan bilgisayarınıza ya da bilgisayarınızdan mobil cihazınıza kablosuz olarak dosya göndermenizi mümkün kılıyor.

Web PC Suite sadece kablosuz dosya transferi için değil, Android cihazı bilgisayardan yönetme işi için de kullanabileceğiniz bir mobil uygulama. Uygulama bilgisayarınızı ve Androic cihazınızı eşleştirdikten sonra sahip olduğu dosya gezgini aracılığıyla dosyalarınızı düzenlemenize, fotoğraflarınıza göz atmanıza ve hatta rehberinizdeki kişileri düzenlemenize imkan tanıyor.

Web PC Suite bilgisayarınızda internet tarayıcınız üzerinden çalışıyor. Uygulamayı Android cihazınıza yükledikten sonra internet tarayıcınız üzerinden http://www.webpcsuite.com/ sitesini ziyaret ediyorsunuz ve Android cihazınızda açık uygulama üzerinden karşınıza çıkan QR kodunu taratıyorsunuz. Bu sayede cihazlarınız eşleşiyor.