Webnak

Webnak

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,964
  • DOSYA BOYUTU 15.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aslanoba Gıda

Webnak uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca taşıma ve nakliyat şirketlerine ulaşabiliyor, fiyat alabiliyorsunuz.

Webnak uygulaması, son zamanlarda karşılaştığımız ilginç Android uygulamaları arasında yer alıyor ve kullanıcıların günlük hayattaki nakliye ihtiyaçlarını en uygun fiyata karşılayabilmeleri için gerekli tüm araçları sunuyor. Uygulama sayesinde size en iyi nakliyat teklifini verecek olan firmalara erişmeniz mümkün hale geliyor ve oldukça kolay kullanılır sade arayüzü sayesinde bu konuda pek de zorlanmayacağınızı söyleyebilirim.

Uygulamayı aktif olarak kullanabilmek için web sitesi üzerinden veya sağlanan iletişim numarasından bir hesap açmak gerekiyor. Daha sonra hangi konumdan nereye nakliyat istediğinizi ilanınızla belirtiyorsunuz ve nakliyecilerden ilanınıza dair teklifler alıyorsunuz. Beğendiğiniz tekliflerden bir tanesini onayladıktan sonra onayınız kontrolden geçiyor ve belirlediğiniz gün ve saatte nakliye ayağınıza geliyor.

Uygulamada yer alan çok sayıda taşıma şirketi sayesinde bir rekabet ortamı oluşmuş durumda ve bu sayede kullanıcıların lehine oldukça güzel fiyat teklifleri ortaya çıkabiliyor. Elbette daha fazla kullanıcı ve firma eklenmeye başladığında bu rekabetin iyice kızışacağını söyleyebilirim.

Hem Android telefonlar hem de tabletler üzerinde kullanılabilen uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ancak içerisindeki hizmetlerin ücretsiz olmadıklarını unutmamak gerekiyor. Tabii ki sadece nakliye hizmeti arayanların değil bu hizmeti verenlerin de üyelik almaları kolayca yeni müşterilere erişmelerine yardımcı olacaktır.

Eğer sık sık yük veya mal taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız göz atmadan geçmemeniz gereken uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.