Wedding Escape

Wedding Escape

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14
  • DOSYA BOYUTU 41.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rafael Lima

Wedding Escape'de aynı renkli objeleri birleştirmeye ve bölümleri bu şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

Wedding Escape, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynanabileceğimiz ilginç ve orijinal bir bulmaca oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda evlenmek üzere olan bir damat adayına evlilikten kaçması için yardımda bulunuyoruz. Bunun için mümkün olduğunca fazla benzer objeyi eşleştirmeye ve yüksek skorlar almaya çabalıyoruz.

Objelerin yerlerini değiştirebilmek için parmaklarımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Zaten daha önce bu tarz oyunlar oynadıysanız kontrollere ve genel yapıya alışmanız birkaç dakikadan fazlasını almayacaktır.

Wedding Escape'de 60 farklı karakter var fakat bunların hepsi açık değil. Sergilediğimiz performansa ve seviyemize göre sırayla açılıyorlar. Hepsini açmak isterken bir de bakıyoruz ki oyunu saatlerce oynamışız. Açıkçası son zamanlarda bu kadar keyif aldığımız bir eşleştirme oyununa denk gelmemiştik.

Oyunda kullanılan grafik modellemeleri ve animasyonlar beklentilerimizin ötesinde. Sevimli ve mizahi yönü ağır basıyor. Bu da oyuna ilginç bir atmosfer kazandırıyor.

Genel çerçevede sorunsuz bir izlenim bırakan Wedding Escape esprili ve ilginç bir oyun denemek isteyen oyunseverlerin göz atması gereken yapımlardan bir tanesi.