WhatsNot on WhatsApp

WhatsNot on WhatsApp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,166
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WhatsNot

WhatsApp'taki kişilerinize özel gizlilik ayarları uygulayabilirsiniz.

WhatsApp uygulamasının sunduğu gizlilik ayarlarından memnun değilseniz, WhatsNot on WhatsApp uygulamasına göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Gizlilik ayarlarınızı özelleştirebileceğiniz WhatsNot on WhatsApp uygulaması; son görülme, profil fotoğrafı ve durum gibi bölümleri farklı kişiler için özelleştirebiliyorsunuz. Yani bu bölümleri “Herkes” ya da “Hiç Kimse” olarak ayarlamak yerine; X, Y, Z kişileri görmesin gibi özelleştirme seçeneği sunuluyor. Bu şekilde ayarlama yaptığınız kişilerin, durumun kendilerine özel olduğunu fark etmeden sizinle yazışmaya devam edebilmesi de önemli avantajlardan bir tanesi.

Uygulamayı başlattığınızda, WhatsApp kişileriniz listeleniyor ve bilgilerinizi gizlemek istediğiniz kişilerin hemen yanında yer alan simgeye dokunarak işaretliyorsunuz. Bu adımdan sonra uygulamayı kapatabilir, hiçbir şey olmamış gibi yazışmaya devam edebilirsiniz. Android cihazlarınızda yüklü WhatsApp’ın gizlilik ayarlarını daha da genişleten WhatsNot on WhatsApp uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.