Wheelie Racing

Wheelie Racing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Bull

Wheelie Racing, birbirinden güzel manzaralara karşı motosiklet yarışı yapabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyundur.

Motosiklet sürmek ve motosiklet ile birlikte zorlu parkurlarda yarışmak oldukça zordur. Çünkü iki teker üzerinde gidebilmek için biraz yetenek olmak gerekiyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Wheelie Racing  oyununda ise parkurları iki teker üzerinde geçmeniz gerekiyor.

Wheelie Racing, onlarca farklı motosiklete sahip olan ve birbirinden güzel manzaralara kurulmuş parkurlarda yarış yaptıran bir mobil oyun. Bu oyunla birlikte motosiklet sürme keyfini yaşayacak ve manzaraya karşı kendinizi iyi hissedeceksiniz. Oyunda motosikletiniz ile birlikte parkurlarda yarışırken karşınıza çıkan paraları toplamak zorundasınız. Çünkü bu paralar benzin almanıza ve motosikletinizi geliştirmenize imkan sağlıyor. Aynı zamanda motosikletinizin aldığı hasarları da topladığınız paraları kullanarak yaptırabiliyorsunuz.

Wheelie Racing oyununun kontrolleri ise oldukça kolay. Yarış esnasında motosikletinizi ekranda bulunan gaz ve fren tuşu ile kontrol edebilirsiniz. Bu tuşlardan birisi ekranın sağ diğeri ise ekranın sol kısmında bulunuyor. Aynı zamanda parkuru tamamlamanız için kalan yakıt miktarını da yine ekranda görebilmeniz mümkün. Yakıtınızın bitmemesi için çok fazla gaza basmamaya ve yokuşlarda aracı gaza basmadan indirmeye özen gösterin.