Where's My Water? 2

Where's My Water? 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 316
  • DOSYA BOYUTU 64.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Disney

Where's My Water? 2, Disney'in dünya genelinde başarı sağlamış fizik tabanlı bulmaca oyunu.

Where’s My Water? 2, fizik tabanlı oynanışa sahip bulmaca oyunları arasında en popüleri ve seri haline gelmiş bir yapım. Disney tarafından ücretsiz olarak sunulan oyun hem tablet hem de bilgisayar üzerinde rahatlıkla oynanabiliyor.

Dünya genelinde başarı sağlayan Where’s My Water? oyununun ikincisinde yeni bölümler, karakerler ve mekanlar ile tanışıyoruz. Çizgi film tarzı kaliteli grafiklerin korunduğu yapımda amacımız yine aynı: Toprağı eşeleyerek suyun akmasını sağlamak ve sevimli timsahlarımıza doğru gitmesini sağlamak. Tabii ki bunu yaparken ördekleri de düşünmemiz gerekiyor. Aksi halde bölümü en düşük puan ile sonlandırıyor veya baştan başlıyoruz.

Basit bir oynanış sunmasına rağmen kısa sürede bağımlılık yaratan Where’s My Water? 2, çok kolaydan zora doğru ilerleyen 100’den fazla bölüm içeriyor. Oyuna alışma evresi diyebileceğimiz ilk bölümlerden sonra oyun gerçekten zorlaşıyor. Çözmekte zorlandığınız bölümleri ipucu yardımıyla geçmeniz mümkün ancak bunların sınırlı olduğunu belirteyim.

Bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan biriyseniz Where’s My Water? ile kesinlikle tanışmışsınızdır. Serinin ikinci oyununu da şiddetle tavsiye ederim.