White Day

White Day

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 420
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ROIGAMES

White Day mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

White Day ilk olarak bilgisayarlar için yayınlanan ve büyük beğeni kazanan klasik korku oyununun günümüz mobil cihazlarına uyarlanmış versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir korku oyunu olan White Day bize Asya kökenli korku filmlerindekine benzer ürpertici bir macera yaşatıyor. Oyunumuzun hikayesi Güney Kore'de geçmekte. Oyunda bir okula konuk oluyoruz ve bu okulda gerçekleşen kan dondurucu olaylara tanık oluyoruz. Efsaneler ve sırlar etrafında dönen hikaye boyunca gece bir okulda kapalı kalıyoruz ve Hui-min adlı kahramanımızla bu okuldan kurtulmaya ve arkadaşlarımızı da korumaya çalışıyoruz.

White Day'de karanlıkta yolumuzu bulmak için el fenerimizle yol alıyoruz. Oyunda karşımıza çıkan çeşitli karakterler zamanla değişerek korkunç yaratıklara dönüşebiliyorlar ve bize beklemediğimiz sürprizler hazırlayabiliyorlar. Şeytani güçler tarafından kontrol altına alınmış karakterler, geçmişten kalan ve okulun koridorlarında gezinen hayaletler karşısında silahlar işe yaramadığı için tek çözüm yolu kaçmak oluyor. Oyundaki temel amacımız ise haytta kalabilmek.

White Day sinematiklerle desteklenen bir oynanışa sahip. Oyunun grafik kalitesi ise bir hayli yüksek.