WiFi Connection Manager

WiFi Connection Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,047
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici roamingsoft.com

WiFi Connection Manager sayesinde Android cihazlarınızdan tüm kablosuz ağlarınızı kolayca yönetebiliyorsunuz.

WiFi Connection Manager uygulaması, Android akıllı telefonlarını kullanarak kablosuz ağ bağlantıları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve onları yönetmek isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Kablosuz ağlara dair neredeyse tüm ihtiyaç duyabileceğiniz verileri mobilden en etkili şekilde sunması sayesinde ağ yöneticilerinin de hızlıca çözmek istedikleri sorunlar için kullanabileceklerini düşünüyorum.

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle gelen uygulama, WiFi ağlarının telefonunuzdaki kayıtlı şifrelerini gösterebiliyor ve bunun yanında varolan ağ sorunlarının çözülmesi için çaba da gösteriyor. Tabii ki varolan ağlara bağlanma ve bağlantıyı kesme gibi özellikler de uygulamanın sahip olduğu araçlar arasında. Zira Android’in kendi kablosuz ağ yöneticisinden çok daha hızlı bir şekilde ağa bağlanabilen uygulama, böylece vakit kaybetmeden ağ işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Varolan ağların çekim güçlerini ve kanallarını da tespit ederek gösterebilen uygulama, bu sayede ağdaki olası sorunları görmenize izin veriyor. Tüm ulaşılabilen ağlara dair bilgileri tek bir grafik üzerinde gösterebildiği için hangisine bağlanmak istediğinizi analiz ederken menüler arasında gezinmek zorunda kalmadığınızı da belirtmek gerek.

Telefonunuzun veri bağlantısını WiFi kullanarak paylaşmak ve çevredeki diğer cihazların da bağlantı kurabilmesini sağlamak istiyorsanız WiFi Connection Manager’ın tethering özelliğinden faydalanabiliyorsunuz. Android’in kendi bütünleşik sistemine göre daha fazla seçenek ve bilgi sunması onu kablosuz ağ yönetimi konusunda oldukça avantajlı kılıyor diyebilirim.

Sık sık ağ sorunları yaşıyor ve bu sorunları hızlıca tespit ederek bağlantı kurmak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gereken uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.