WiFi Dosya Transferi

WiFi Dosya Transferi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 335
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici androidder

WiFi Dosya Transferi mobil cihazlarınız ile bilgisayarlarınız arasında kolay dosya paylaşmak için kullanabilecğeiniz bir uygulamadır

WiFi Dosya Transferi eğer bilgisayarınız ile mobil cihazınız arasında dosya paylaşmak için kolay bir yöntem arıyorsanız size aradığınız çözümü sunacak bir kablosuz dosya transferi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir uygulama olan WiFi Dosya Transferi, temel olarak Android cihazınızı bir FTP sunucusuna dönüştürüyor ve içinde depolanan dosyalara aynı kablosuz ağ üzerindeki bilgisayarlardan erişilmesini mümkün kılıyor. Bu sayede Android cihazınızdan bilgisayarınıza ya da bilgisayarınızdan Android cihazınıza dosya göndermek için USB kablosunu bilgisayarınıza bağlama derdinden kurtuluyorsunuz, bilgisayar başında olmasanız bile dosya transferi yapabiliyorsunuz.

WiFi Dosya Transferi ile bilgisayarınıza bağlantı kurmak için şu adımları takip etmeniz gerkeiyor:

- WiFi Dosya Transferi uygulamasını Android cihazınız üzerinde çalıştırın

- Uygulama açıldıktan ve sunucu kurulduktan sonra ekranda size verilen IP numarasını kopyalayın

- Bu IP numarasını bilgisayarınızda açık olan dosya gezgininin adres satırına veya FTP istemcinize yapıştırın veyaz yazın, enter tuşuna basarak Android cihazınızdaki dosyalara erişin

WiFi Dosya Transferi çoklu dosya transferine, dosyaları silmenize, yeniden adlandırmanıza, kopyalamanıza, zip formatında sıkıştırmanıza veya zip dosyalarını açmanıza dahili dosya gezgini aracılığıyla izin veriyor. Ayrıca WiFi Dosya Transferi ile fotoğraflarınızı küçük resim görüntüleriyle görebiliyorsunuz.