Will it Crush APK

Will it Crush APK

kullanıcı

Will it Crush APK, boş vakitlerinizde, zaman geçirmek için oynayabileceğiniz eşsiz bir mobil simülasyon oyunu. İnternet bağlantısı gerektirmeyen oyunlardan.

Will it Crush APK, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir mobil simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Will it Crush APK İndir

Bağımlılık etkisi yüksek olan yepyeni bir mobil simülasyon oyunu olan Will it Crush?, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eşsiz bir oyun. İnternet bağlantısına gerek duymadan oynayabileceğiniz eşsiz bir mobil oyun olan Will it Crush?, sıkıcı ortamlarda tercih edebileceğiniz bir oyun.

Dişli makineler arasında blokları öğüterek puanlar ve paralar kazandığınız oyunda işiniz oldukça zor. Oyunda yüksek puanlara ulaştıkça makinenin dişlerini büyütüp küçültebiliyor ve farklı makineler kullanabiliyorsunuz. En fazla miktarda taşı öğütmeniz gereken oyunda keyifli anlar da yaşıyorsunuz.

Oyunda her yükseltme kazanabileceğiniz parayı artırmanız için önemli bir destek sağlıyor. Dişlilerinizin etkisini artırmak için kırıcınızın çeşitli parçalarını yükseltebilirsiniz. Hız yükseltmesi, daha fazla blok kırmanıza izin veren dönüş hızını artırır. Güç yükseltmesi, blokları kolayca ezebilmeniz için donanımınızı daha güçlü hale getirir. Küçültücü yükseltmesi, dönme hızını düşürür ama silindirli kırıcınızın gücünü ve kazandığınız parayı artırır. Yerçekimi, blokları kırıcıya doğru çeker. Dişler, makinenizin bıçağını geliştirir. Diş boyutu, daha fazla kırma gücü için dişleri büyütür. Sürülme, blokları kırmak için aldığınız ödülü artırır.

Oyunu arka planda çalıştırarak para kazanabilirsiniz. Oyunun arka planda çalışmasına izin vermeden önce gerekli tüm yükseltmeleri yapmanız gerekir. Pasif gelir yoluyla daha fazla para kazanabildiğinizi göreceksiniz. Oyuna geri döndüğünüzde tüm kazancınızı makinenizi daha güçlü hale getirmek için harcayabilirsiniz.

Will it Crush APK Oyun Özellikleri

  • Oynaması ücretsizdir.
  • Sonsuz oynanış ve yükseltmeler
  • İnternetsiz oynama
  • Sınıfta bir sınıfta veya toplantıda oynayın.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir oyun olan Will it Crush?, mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun. Sonsuz oyun moduyla oynayabileceğiniz Will it Crush? oyununu mutlaka denemelisiniz. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız tam size göre diyebilirim. Android oyununu cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.