WinX Video Converter

WinX Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,869
  • DOSYA BOYUTU 7.86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digiarty

WinX Video Converter ile bilgisayarınızda bulunan tüm video dosyalarını farklı video dosyası formatlarına dönüştürebilirsiniz.

WinX Video Converter, video dosyalarını dönüştürmenize olanak sağlayan kolay kullanımlı bir yazılımdır. AVI, MPEG, MP4, WMV, MOV, FLV gibi neredeyse bilinen tüm popüler video formatları için destek sunan yazılım, ayrıca müzik formatlarının dönüştürülmesi için de destek sunmaktadır.

Oldukça sade ve kolay kullanılabilen bir kullanıcı arayüzüne sahip olan yazılım içerisine aktarmak istediğiniz dosyalar için dosya yöneticisini kullanabilirsiniz. Ne yazık ki program sürükle bırak desteğine sahip değil ama çoklu dosya dönüştürme işlemi program tarafından desteklenmektedir.

Üzerinde işlem yapmak istediğiniz videoları program içerisine aktardıkta sonra, videoya ait isim, bilgi, uzunluk ve çıkış biçimlerini anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Ardından dosyaların dönüştürüleceği klasörü ve dönüştürme metodu seçerek dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.

Program içerisinde yer alan entegre medya oynatıcı sayesinde videolarınızı izleyebilir, istediğiniz bölümlerinden ekran görüntüleri alabilir ve başlangıç/bitiş noktaları belirleyerek videolarınızı kolayca kesebilirsiniz.

Ses ve video dosyalarına ait format, kalite, örneklem hızı, kanal, ses, boyut ve diğer tüm özellikleri dönüştürme işlemleri sırasında kolayca özelleştirebilirsiniz.

WinX Video Converter'ı toplu dosya dönüştürme işlemleri sonrasında bilgisayarı otomatik olarak kapatması veya dönüştürülen dosyaların bulunduğu klasörü otomatik olarak açması için yapılandırabilirsiniz.

Program her ne kadar sistem kaynaklarını normalin biraz üstünde kullanıyor olsa da kolay kullanılabilirliği ve dönüştürme işlemlerini hızlı bir şekilde sonuçlandırması nedeniyle, her kullanıcının ilk tercih etmesi gereken video dönüştürme programlarının arasında yer almaktadır.