Wispow Freepiano

Wispow Freepiano

kullanıcı

Wispow Freepiano en başarılı piyano çalma yazılımlarından biridir

Wispow Freepiano kullanıcılara bilgisayarları üzerinde piyano çalma ve piyano öğrenme konusunda yardımcı olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir piyano yazılımıdır.

Açık kaynak koduna sahip bir yazılım olan Wispow Freepiano bize piyano çalma yeteneklerimizi geliştirmek için pratik yapma imkanı vermektedir. Program temel olarak klavyenizi bir sanal piyanoya dönüştürüyor ve klavyenizi kullanarak piyano çalmanıza aracı oluyor. Program bunun yanında başarılı özelliklere de sahip. Wispow Freepiano size çaldığınız notaları gösteren görsel bir piyanonun yanında piyano tuşlarıyla ilişkilendirilmiş klavye tuşlarını gösteren sanal bir klavyeye de sahip.

Wispow Freepiano ile çaldığınız parçaları kayıt edebilmeniz mümkün. Daha sonradan kayıt ettiğiniz bu parçları program aracılığıyla çalabiliyorsunuz. Ayrıca program LYT ve FPM türündeki dosyaları da destekliyor ve bu türdeki kayıtları oynatmanıza imkan tanıyor. Bu sayede parça içerisinde kullanılan piyano tuşlarını takip edebiliyor ve yeni parçalar öğrenebiliyorsunuz.