WO Webcam Lite

WO Webcam Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,817
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wirelessorange.com

WO Webcam Lite, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızı web kamerası olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

WO Webcam Lite, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız üzerindeki video yayınını WiFi, USB veya Bluetooth aracılığıyla bilgisayarınız üzerinden takip edebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Başka bir deyişle Android cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlayarak adeta bir web kamerasıymış gibi kullanmanıza olanak sağlayan uygulama gerçekten çok kullanışlıdır.

Uygulamayı sorunsuz olarak kullanabilmek için Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınız üzerinde de WO Webcam Client adlı programın kurulu olması gerekmektedir. Bu sayede akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız arasında iletişim kurabilirsiniz. Sonrasında telefonunuzu bir web kamerası olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefonunuzu bilgisayarınıza doğrudan USB kablosu yardımıyla bağlayabileceğiniz gibi isterseniz kablosuz olarak WiFi ağı üzerinden veya Bluetooth bağlantısı aracılığıyla da bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Android telefonunuz üzerinde yer alan hem arka hem de ön kamera üzerindeki yayını doğrudan bilgisayarınıza yönlendirebilen WO Webcam Lite adlı uygulamayı mutlaka denemenizi öneriyorum.