Wolfenstein 3D

Wolfenstein 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 434
  • DOSYA BOYUTU 29.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici id Software, Inc.

Wolfenstein 3D klasik FPS oyununun mobil versiyonudur

Wolfenstein 3D, FPS türünün atası olan aynı ada sahip klasik oyunun günümüz teknolojisiyle uyumlu hale getirilmiş mobil versiyonu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Wolfenstein 3D, çıktığı dönem video oyunlarında yeni bir devri başlatmış ve günümüzün yüksek kaliteli Call of Duty, Battlefield ve benzeri FPS yapımlarının temelini atmıştı. 2. Dünya Savaşı sırasında geçen kurgusal bir hikayeye sahip olan Wolfenstein 3D'de gizli bir müttefik ajanı olan B.J. Blazkowicz'i yönetiyoruz ve acımasız Nazi güçleriyle savaşıyoruz. Oyunda temel amacımız Naziler'in korku hikayelerine konu olmuş ünlü Wolfenstein kalesinden kaçmak ve Nazi rejimini yok etmek. Bu iş için kahramanımız Blazkowicz silahlarını kuşanırken onu yönlendiriyoruz ve nişan alma yeteneklerimizi konuşturuyoruz.

Wolfenstein 3D dokunmatik ekranlarla uyumlu yeni kontrol sistemi, yüksek çözünürlüklü ekranlarla uyumlu grafikleri ile oyunun orijinal halinin geliştirilmiş versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun ücretsiz versiyonu içerisinde ilk 3 bölümü oynayabiliyorsunuz. 3. bölümden sonrasının kilidini uygulama içi satın alım yöntemiyle açabiliyorsunuz.