WonderFox DVD Ripper Pro

WonderFox DVD Ripper Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 363
  • DOSYA BOYUTU 50.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WonderFox Soft, Inc

WonderFox DVD Ripper Pro, DVD'lerinizi ripleyerek içindeki videolarınızı bilgisayara kopyalayabileceğiniz başarılı DVD Ripleme programlarından bir tanesi.

WonderFox DVD Ripper Pro, DVD'lerinizi AVI, MP+, MPG, WMV, iPad, iPhone ve Android formatlarına riplemenizi sağlayan ve işlemler sırasında videolarınızın kalitesinde en ufak bir değişiklik bile yaratmayan başarılı bir program.

Popüler video programlarına sahip olan WonderFox firması tarafından geliştirilen DVD Ripper Pro ücretli olmasına rağmen ücretsiz deneme sürümünü indirerek her videonuz için 15 dakikalık işlem yapmanıza olanak sağlıyor. Programın en iyi özelliklerinden bir tanesi ise DVD ripleme dışında videolarınızı düzenleme araçları sunması. Böylelikle program sayesinde hem DVD'lerinizi ripleyebiliyor, hem videolarınızı izleyebiliyor hem de videoları düzenleyebiliyorsunuz.

Neredeyse tüm şifrelenmiş DVD türlerini destekleyen program videolar üzerinde kesme, kırpma ve efekt ekleme gibi düzenlemeler yapmanızı sağlıyor.

Gün geçtikce daha da önem kazanan DVD arşivlerinizi hazırlamak için kullanabileceğinia en etkili programlardan bir tanesi olan WonderFox DVD Ripper Pro'yu ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi öneriyorum.

Program ile DVD'den 120 dakikalık bir videoyu AVI formatına ripleme işlemi ortalama 20 dakika sürüyor. Aynı işlemi MPG formatı için 5 - 10 dakika aralığında gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullanımı kolay olması nedeniyle tercih edilen programlardan biri haline gelen WonderFox DVD Ripper Pro sayesinde siz de tüm DVD'lerinizi ripleyerek kendi DVD arşivlerinizi oluşturabilirsiniz.