Wonderfox Free HD Video Converter Factory

Wonderfox Free HD Video Converter Factory

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,994
  • DOSYA BOYUTU 86.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WonderFox Soft, Inc

Wonderfox Free HD Video Converter Factory ile videolarınızı ücretsiz bir şekilde farklı formatlara çevirebilirsiniz

Wonderfox Free HD Video Converter Factory videolarınızı farklı formatlara çevirebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Bilgisayarımızda seyrettiğimiz videoların sahip oldukları dosya formatları farklılık gösterebilmektedir. Bilgisayarda bir videoyu oynatabilmek için o dosya türüyle bağlantılı codec denilen birleşenler gerekmektedir. Bu codeclerin bulunamadğı durumlarda ise videolarınızı bilgisayarınızda oynatmak mümkün olmamaktadır. Bunun yanında MP3 çalar, TV medya oynatıcısı, DVD/VCD oynatıcılar belli formattaki video dosyalarını yürütebilir. Bu dosya formatına sahip olmayan videoları ve codeclerini temin edemediğiniz videoları oynatabilmek için özel bir video dönüştürme programına ihtiyaç duyarsınız.

Bazı netbook, tablet ve telefon gibi mobil cihazlar donanımlarından ötürü HD kalitedeki videoları oynatamayabilir. Bu nedenle elinizdeki HD videoları bu cihazlarda oynatabilmek için SD kaliteye dönüştürmeniz gerekebilir. Wonderfox Free HD Video Converter Factory hem format uyumsuzluklarını giderecek hem de HD kalitedeki videoları SD kaliteye dönüştürebilecek bir video dönüştürme aracıdır. Video kalite ayarı ve ses kalite ayarı yapmanızı sağlayan program çeşitli değerleri değiştirmenize imkan tanıyor. Mobil cihazlar ve konsollar için hazır profiller içeren program bu cihazlarla uyumlu videolar için herhangi bir ayar yapmadan, kolay bir şekilde video dönüştürmenize de yardımcı olmakta.

Wonderfox Free HD Video Converter Factory video dönüştürmenin yanında birkaç kullanışlı özelliği de beraberinde getirmekte. Videolardan ekran görüntüsü alma aracı sayesinde videolarınızdaki kareleri anlık olarak yakalayabilir ve resim dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Program dönüştürme işlemleri sırasında orjinal altyazıları korumaktadır. Bu sayede dönüştürdüğünüz videoyu da bu altyazı ile seyredebilirsiniz.

Wonderfox Free HD Video Converter Factory 150'den fazla video formatını desteklemektedir. Programın sahip olduğu hızlı dönüştürme yeteneği çok çekirdekli işlemci ve Hyper Threading desteğine dayanmaktadır. Bunun yanında birden fazla videoyu tek bir tıklamayla toplu dönüştürmek de mümkündür.